Ohayou *.*
Witaj na moim blogu ^^ Na którym będę dodawała recenzje z Anime,Newsy,Spoilery i Opowiadania ^^Kilka słow o mnie-
Jestę *Aiko* Mam 15 lat, mieszkam w wielkiej brytani chociaż w przyszłości chcę być znanym architektem w Japonii ^^ Moje marzenie to wyjechać do japonii.Jestę Yaoistką, lubie różne rodzaje anime ale moje ulubione to -
1.Naruto♥
2.A no exorcist♥
3.Kuroshitsuji♥
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogólnie jestem osobą miłą i pozytywnie nastawioną do
życia mam nadzieje że ktokolwiek będzie tu zaglądał :*
